JoannaGiza zdjęcie

Joanna Giza-Gołaszewska

Jestem dietetykiem z wykształcenia i pasji.

Od lat pracuję głównie z Pacjentkami chorującymi na endometriozę. Jestem dietetykiem Polskiego Stowarzyszenia Endometrioza.

Zajmuję się również pacjentami ze schorzeniami dietozależnymi, m.in. cukrzycą i insulinoopornośscią, chorobami zapalnymi jelit i żołądka, zespółem jelita drażliwego, chorobami układu krążenia jak nadciśnienie, miażdżyca czy zespół metaboliczny.

Jestem dietetykiem Szpitala na Solcu i Południowego w Warszawie, współpracuję z położniczo – ginekologicznym Szpitalem imienia św. Zofii w Warszawie (Centrum Medyczne Żelazna), prowadząc głównie konsultacje z przyszłymi i świeżo upieczonymi mamami. Nadzoruję również żywienie w Carolina Medical Center. Wykładam również na Warszawskiej Uczelni Medycznej im. Tadeusza Koźluka na kierunku Dietetyka.

Ustalam i modyfikuję jadłospisy, dbając o to, aby wybrany cel został osiągnięty przez Pacjenta.

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Żywienie Kliniczne, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Żywienie Człowieka ze specjalnością dietetyki i Instytutu Żywności i Żywienia na kierunku Poradnictwo Dietetyczne.

Moja praca to nie tylko konsultacje dietetyczne, ale także warsztaty i zajęcia edukacyjne dla dorosłych m.in kobiet w ciąży, którym pokazuję jak żyć zdrowo i ze smakiem, a nie być na diecie „od – do”.

Ten blog … lekką formą prezentuje działalność mojej poradni dietetycznej SmakFit-Profesjonalne Poradnictwo Dietetyczne,, aby lekko się czytało, tym chętniej zdrowo żyło i gotowało:)

Zapraszam bardzo serdecznie!

Smacznego!

mgr inż. Joanna Giza-Gołaszewska

joanna.giza@smakfit.pl

+48 606 293 136

http://www.smakfit.pl